Iako su hoteli u Beču s ciljem zaustavljanja širenja koronavirusa zatvorili svoja vrata za turiste, ondje i dalje smije odsjesti ključno osoblje, osobe na službenom putu i oni kojima je potreban hitan smještaj. No u hotelima mogu boraviti i svi građani koji bi svoj posao trebali obavljati od kuće, a za to nemaju dovoljno prostora ili mira. Tako se na nekoliko sati mogu preseliti u hotelsku sobu i neometano raditi ili, primjerice, sudjelovati na poslovnim sastancima putem interneta. Hotelijeri naglašavaju kako se prostori pojačano čiste te kako unatoč situaciji gostima pružaju punu uslugu.
Trenutno oko 20 hotela u glavnom gradu Austrije nudi sobe koje mogu služiti kao ured. Iznajmljivanjem soba po satu možda ne mogu uprihoditi velike iznose, no u trenucima krize uzrokovane koronavirusom svaki je izvor zarade dobrodošao.
Prema podacima Bečke gospodarske komore popunjenost hotelskih kapaciteta u austrijskoj prijestolnici prije izbijanja epidemije koronavirusa iznosila je od 80 do 90 posto, a trenutno je 958 objekata zatvoreno. Austrijska ministrica turizma Elisabeth Köstinger najavila je mogućnost postupnog otvaranja hotelskih i gastronomskih objekata od sredine svibnja, o čemu će biti donesena odluka nakon procjene stanja krajem travnja, te pozvala građanke i građane Austrije da godišnji odmor ove godine provedu u svojoj zemlji. Pritom je naglasila kako još uvijek nije poznato kad će se ukinuti restrikcije za putovanja i kad će turisti iz drugih zemalja ponovo moći doći u Austriju.
Potrošnja na računalne i skladišne infrastrukturne proizvode za cloud implementacije porasla je za 99,3 posto u četvrtom kvartalu 2024. godine, dosegnuvši 67 milijardi dolara, prema podacima IDC-a.
Osvježeni izgled čini interakciju još privlačnijom i besprijekorno spaja stil s funkcionalnošću. Bilo da kupci traže inspiraciju za odjeću ili baš određene proizvode, poboljšana vizualna atraktivnost asistenta osigurava poboljšano i ugodno korisničko iskustvo.
Prema predviđanjima udruge SEMI (Association of Chip Design and Manufacturing Companies), Kina će zadržati vodeću poziciju u globalnoj potrošnji opreme za proizvodnju čipova, unatoč očekivanom dvocifrenom padu ove godine s vrhunca od 50 milijardi dolara u 2024. godini.