Timski rad je vrlo bitan kada se radi na projektima. Samo onda kada svi zajedno aktivno djeluju na provedbi određenih zadatak može se garantirati uspješnost u izvođenju projekta. Ako netko zabušava u radu, ako se pojavi slaba karika u timu, nastaju problemi.
U timu su svi ovisni jedni o drugima i voditelj projekta mora paziti na red, rad i disciplinu u timu. Konstruktivne kritike su dobrodošle, no previše zanovijetanja i kontinuiranog žaljenja na nešto treba srezati u startu.
Voditelj projekta odgovara za uspješno provedbu zadatka i njegova mora biti zadnja, u protivnome došlo bi do kaosa. Projekt se mora ostvariti na vrijeme i sa što manje izdataka. Treba znati posložiti ljude da daju maksimum za svaku poziciju na kojoj se nalaze - nešto slično kao u nogometnoj momčadi.
U početku treba timu jasno postaviti koji su ciljevi projekta, što se od njih očekuje i napraviti plan djelovanja. Treba provjeravati rezultate, imati sastanke s timom ljudi i slati izvještaje nadređenima. Uz sve to, potrebno je i malo sreće da bi sve funkcioniralo kako treba.
HAKOM je i ove godine bio domaćin šeste konferencije "Dan novih tehnologija", u čijem su fokusu tehnologije i njihova primjena, a koja je okupila domaće i međunarodne stručnjake, predstavnike tehnoloških kompanija, akademske zajednice i institucija.
Međunarodni institut za klimatske aktivnosti (IICA), zajedno sa svojim Women Green Leaders Club (WGLC), koji se sastoji od poznatih i priznatih liderica zelene tranzicije, objavljuje natječaj za stipendije pod nazivom „WGLC za Future Green Liderice“
Međunarodno nagrađivana konferencija Future Tense, u organizaciji zagrebačke agencije Komunikacijski laboratorij, ove godine, po prvi put, izlazi izvan domaćih okvira i u suradnji sa strateškim partnerom Copenhagen Institute for Futures Studies (CIFS) donosi svoj koncept u Dansku.